Szkolny Związek Sportowy w Będzinie 

Dzisiaj poniedziałek, 27 maja 2024 r.


Miejski kalendarz rozgrywek w roku szkolnym 2023/2024

» Szkoły podstawowe - klasy 1-6

LpDyscyplinaGrupaSzkołyRodzajTerminGodz.Miejsce rozgrywek
1 Gry i zabawy I
2 Gry i zabawy II
3 Gry i zabawy - 1,3,4 25.03.2024 10.00 SP4
4 Minikoszykówka dziewcząt - 6,9,13 09.01.2024 10.00 SP13
5 Minikoszykówka dziewcząt -
6 Minikoszykówka chłopców -
7 Minikoszykówka chłopców - 3,4,6,8,9,13 10.01.2024 09.00 SP13
8 Minikoszykówka chłopców -
9 Minipiłka ręczna dziewcząt I
10 Minipiłka ręczna dziewcząt II
11 Minipiłka ręczna dziewcząt - 3,9,11,13 24.01.2024 09.00 SP13
  UWAGI: Zmiana terminu zawodów
12 Minipiłka ręczna chłopców I
13 Minipiłka ręczna chłopców II
14 Minipiłka ręczna chłopców - 3,4,6,9,10,11,13 06.03.2024 09.00 SP4
15 Minisiatkówka dziewcząt - 1,4,13 22.02.2024 10.00 SP4
16 Minisiatkówka dziewcząt -
17 Minisiatkówka dziewcząt -
18 Minisiatkówka chłopców I
19 Minisiatkówka chłopców II
20 Minisiatkówka chłopców - 1,4,6,9,10,13 19.12.2023 10.00 SP4
21 Szachy dziewcząt i chłopców - 1,2,3,4,8,10 23.10.2023 9.00 SP2
22 Tenis stołowy dziewcząt i chłopców - dz.8,10,11,13 chł.1,3,4,6,8,10,11,13 24.10.2023 9.30 SP3
23 Badminton dziewcząt i chłopców - dz.1,2,4,6,8,9,10,13 chł.1,2,4,6,8,9,10,13 13.12.2023 09:30 SP4
24 Czwórbój LA dziewcząt - 2,4,8,10,11,13 6.05.2024 10.00 Stadion Czeladź
25 Czwórbój LA chłopców - 2,4,6,8,10,11,13 6.05.2024 10.00 Stadion Czeladź
26 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - 1,2,3,4,6,8,11,13 28.09.2023 10.00 SP13
27 Sztafetowe biegi przełajowe chłopców - 1,2,3,4,6,8,10,11,13 28.09.2023 10.30 SP13
28 Minipiłka nożna dziewcząt - 3,8,11 12.04.2024 10.00 Boiska OSiR
29 Minipiłka nożna chłopców - 1,2,3,4,6,8,9,10,11,13 15.04.2024 9.00 Boiska OSiR
30 Minipiłka nożna chłopców I
31 Minipiłka nożna chłopców II
32 Koszykówka 3x3 dziewcząt - 6,9,11,13 22.11.2023 09.00 SP13
33 Koszykówka 3x3 chłopców - 4,6,8,9,11,13 22.11.2023 09.00 SP13
34 Festiwal sztafet chłopców - 2,4,10 04.10.2023 12.00 SP2 Czeladź
35 Festiwal sztafet dziewcząt - 2.4 04.10.2023 12.00 SP2 Czeladź
36 Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - 2,4,8,10,11,13 26.03.2024 11.00 Stadion OSiR
37 Drużynowe biegi przełajowe chłopców - 1,2,4,8,10,13 26.03.2024 11.00 Stadion OSiR
38 Trójbój LA dziewcząt - 2,4,6,8,10,11,13 7.05.2024 10.00 Stadion Czeladź
39 Trójbój LA chłopców - 2,3,4,6,8,9,10,13 7.05.2024 10.00 Stadion Czeladź