Lp | Dyscyplina | Grupa | Szkoły | Rodzaj | Termin | Godz. | Miejsce rozgrywek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gry i zabawy | I | SP1,SP3,SP4,SP13 | 2023-04-20 | 10:00 | SP4 | ||
2 | Gry i zabawy | II | ||||||
3 | Gry i zabawy | - | ||||||
4 | Minikoszykówka dziewcząt | - | SP9,SP13 | 2022-11-08 | 12.00 | SP13 | ||
5 | Minikoszykówka dziewcząt | - | ||||||
6 | Minikoszykówka chłopców | - | SP2,SP4,SP6,SP,8,SP9,SP13 | 2022-11-08 | 9:00 | SP13 | ||
7 | Minikoszykówka chłopców | - | ||||||
8 | Minikoszykówka chłopców | - | ||||||
9 | Minipiłka ręczna dziewcząt | I | SP3,SP9,SP11,SP13 | 2023-03-15 | 10:00 | SP13 | ||
10 | Minipiłka ręczna dziewcząt | II | ||||||
11 | Minipiłka ręczna dziewcząt | - | ||||||
12 | Minipiłka ręczna chłopców | I | ||||||
13 | Minipiłka ręczna chłopców | II | ||||||
14 | Minipiłka ręczna chłopców | - | SP3,SP4,SP9,SP11,SP13 | 2023-03-10 | 9:00 | SP4 | ||
15 | Minisiatkówka dziewcząt | - | SP1,SP4,SP9,SP13 | 2023-03-22 | 10:00 | SP4 | ||
16 | Minisiatkówka dziewcząt | - | ||||||
17 | Minisiatkówka dziewcząt | - | ||||||
18 | Minisiatkówka chłopców | I | ||||||
19 | Minisiatkówka chłopców | II | ||||||
20 | Minisiatkówka chłopców | - | SP1,SP4,SP6,SP9,SP10,SP13 | 2023-03-14 | 9:00 | SP4 | ||
21 | Szachy dziewcząt i chłopców | - | SP1,SP2,SP4,SP8,SP9,SP13 | 2022-10-24 | 9:00 | SP2 | ||
22 | Tenis stołowy dziewcząt i chłopców | - | SP4chł,SP8chł,SP9chł.,SP11dz.chł.,SP13dz.chł | 2022-10-26 | 9:00 | SP3 | ||
UWAGI: SP3dz.chł.,SP10dz.chł. | ||||||||
23 | Badminton dziewcząt i chłopców | - | SP4dz.chł.,SP6chł,SP8chł,SP9dz.chł,SP10dz.chł. | 2022-11-22 | 09.00 | SP4 | ||
UWAGI: SP13dz.chł. | ||||||||
24 | Czwórbój LA dziewcząt | - | SP2,SP3,SP4,SP6,SP8,SP9,SP13 | 2023-04-27 | 9:00 | SP11, OSiR | ||
25 | Czwórbój LA chłopców | - | SP2,SP3,SP4,SP6,SP8,SP9,SP10,SP13 | 2023-04-27 | 9:00 | SP11, OSiR | ||
26 | Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt | - | SP4,SP8,SP13 | 2022-10-05 | 12:15 | Park Grabek Czeladź | ||
27 | Sztafetowe biegi przełajowe chłopców | - | SP4,SP8,SP10,SP13 | 2022-10-05 | 11.30 | Park Grabek Czeladź | ||
28 | Minipiłka nożna dziewcząt | - | SP8,SP9,SP11,SP13 | 2023-04-19 | 10:00 | OSiR | ||
29 | Minipiłka nożna chłopców | - | SP1,SP2,SP3,SP4,SP6,SP8,SP9,SP10,SP11,SP13 | 2023-04-13 | 10:00 | OSiR | ||
30 | Minipiłka nożna chłopców | I | ||||||
31 | Minipiłka nożna chłopców | II | ||||||
32 | Koszykówka 3x3 dziewcząt | - | SP9,SP11,SP13 | 2023-03-20 | 9:00 | SP13 | ||
33 | Koszykówka 3x3 chłopców | - | SP4,SP8,SP9,SP11,SP13 | 2023-03-20 | 10:00 | SP13 |